Please update your Flash Player to view content.

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Alek kiedyś był zdrowy...

terapia alka

 

Alek kiedyś był zdrowy. Dokładnie do 6 miesiąca życia. To właśnie wtedy uderzył swoją malutką główką o twarde podłoże wypadając z potrąconego przez samochód wózkeczka. Wszystko stało się na pasach dla pieszych.

 

 

Od tamtej pory toczy się codzienna, nieustanna walka o lepszy komfort życia zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Wymaga to wyjątkowego poświęcenia i determinacji, bo życie już nigdy nie będzie wyglądało tak samo...

 

To właśnie dlatego Mama Alka przyjechała do naszego ośrodka.

 

"Walka o rozwój dziecka niepełnosprawnego to ciągłe poszukiwanie nowych terapii i stała stymulacja. Na sukces zawsze pracuje sztab ludzi. Przez ostatnie dwa tygodnie testowaliśmy PAJĄKA, w Centrum Rehabilitacyjnym NORMAN w Koszalinie. I wiecie co? Powalczymy o niego dla naszych Koochanych Bo z pewnością przyda się niejednemu maluchowi." - Joanna Palica, Mama Alka.

 

Pani Joanna jest założycielką fundacji Koocham i wraz z setkami wolontariuszy i partnerami buduje przedszkole terapeutyczne własnie dla takich dzieci jak jej synek. Wszystko po to, by rodzice, którzy znajdą się w podobnej sytuacji nie mieli już problemu z posłaniem dziecka do przedszkola. Jak wspomniała Pani Joanna, nie ma w Polsce przedszkola, które w 100% sprostałoby wymaganiom dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

 

Trzymanie kciuków za sukces już nie wystarcza. Jeżeli są osoby, które chcą pomóc w budowie przedszkola warto kliknąć i przeczytać poniższy tekst:

 

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC