Please update your Flash Player to view content.

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

O Nas

POMOC W FINANSOWANIU TERAPII DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH !
POTRZEBUJESZ ZAJRZYJ NA WWW.MOONART.EU ( Czytaj więcej w naszej zakładce NEWS )

thumb_usuga_roku_2008_stat_met1thumb_made_in_1

 

 

 

 

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman to nowoczesny kompleks składający się z dwóch sąsiadujących obiektów, rehabilitacyjnego i mieszkalnego. Ideą która przyświecała nam było stworzenie takiej oferty w której osoby niepełnosprawne będą przebywały w środowisku domowym nie odczuwając zmiany związanej z celem jakim jest rehabilitacja. Oba domy są domami mieszkalnymi. Kompleks zaprojektowany został z myślą o komforcie a jednocześnie nie jest hotelem, ośrodkiem rehabilitacyjnym ani pensjonatem. Nie posiada recepcji i ma zadanie dawać odczucie przebywania i współzamieszkiwania z przeciętną rodziną. Uważamy to za wyróżnik i poważny aspekt psychologiczny. Obiekt mieszkalny Przewidujemy możliwość zakwaterowania w pokoju dla dwóch osób w przystosowanym dla osoby niepełnosprawnej pokoju, wyposażonym w telewizor, radio z budzikiem oraz czajnik do gotowania wody. W obiekcie tym znajduje się również kuchnia i miejsce do spożywania posiłków ogólnie dostępne, które dzielą domownicy.W miejscu zakwaterowania znajduje się pomieszczenie z lodówką i mikrofalówką oraz pralką do którego przewidziany jest dostęp. 
pająkSale rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt wraz z unikalnym i popularnym już na całym świecie urządzeniem PAJĄK, którego jesteśmy twórcami i jedynymi właścicielami patentu. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów posiadających certyfikaty z zakresu NDT- Bobath i PNF. Mamy ponad piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowej rehabilitacji i tysiące godzin przeprowadzonej terapii, którą świadczymy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów terapeutycznych a do naszej placówki przyjeżdżają mali i dorośli pacjenci nie tylko z naszego kraju, ale
i z całego świata, co daje nam poczucie wielkiej satysfakcji. Terapia może być połączona z pobytem, jak również prowadzona w formie zajęć ambulatoryjnych

 

Kierownikiem zespołu od spraw medycznych kieruje Marek Irla - lekarz specjalista ortopeda - traumatolog, ze wspaniałym podejściem do dzieci.

Dyrektorem Centrum Rehabilitacyjno-Medycznego Norman jest Norman Łoziński, twórca urządzenia PAJĄK, zwanego również na świecie SPIDER ( szukaj: SPIDER THERAPY).

Terapeuci Firmy Norman zajmują się dziećmi i dorosłymi z różnorodnymi schorzeniami i problemami narządu ruchu. Specjalizują się między innymi:

> w terapii manualnej wg. Karela Lewita,

> w terapii nurorozwojowej Koncepcji NDT Bobath,

> terapii PNF,

> rehabilitacji ortopedycznej,

> gimnastyce rehabilitacyjnej niewidomych i słabowidzących,

> rehabilitacją w deficytach i chorobach neurologicznych,

> rehabilitacją pourazową i pooperacyjną,

> logoterapią.

Terapeuci ZOZ Norman zajmują się również specjalistycznym masażem leczniczym, sportowym, relaksacyjnym

i limfatycznym.