Please update your Flash Player to view content.

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 589 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Program

Program Bezpłatnych Badań Neurorozwojowych dla Dzieci - Druga edycja 2011
karolina program

Zdrowie dziecka i jego prawidłowy rozwój to priorytet dla każdego rodzica.
Zakład Opieki Zdrowotnej Norman już drugi raz w tym roku organizuje tygodniową akcję profilaktyczną, której celem jest bezpłatne badanie dzieci do trzeciego roku życia, zorientowane na ocenę rozwoju psychomotorycznego.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pierwszą edycją programu, postanowiliśmy powtórzyć go i zaproponować jego drugą edycję w roku 2011.
Pierwszy rok życia jest najbardziej intensywnym okresem rozwoju u człowieka. W tym czasie dziecko zdobywa szereg umiejętności, które odpowiednio skoordynowane, pozwolą na stopniowe usamodzielnienie się. Każde dziecko rozwija się we właściwym dla siebie tempie i nie zawsze drobne opóźnienie świadczy o współistniejących nieprawidłowościach. Oceną stopnia zaawansowania motorycznego u noworodka i niemowlęcia zajmują się m.in. terapeuci neurorozwojowi, których zadaniem jest wyznaczenie granicy między normą, a już istniejącym zaburzeniem.
Zdając sobie sprawę jak ciężko jest obiektywnie ocenić własne dziecko, pragniemy zaprosić Państwa w dniach 26 - 30 września 2011, w godzinach od 15.00 do 17.00, na bezpłatną konsultację ze współpracującymi z nami fizjoterapeutami.
Warunkiem uczestnictwa w programie, który będzie realizowany w siedzibie ZOZ Norman przy ul. Pomorskiej 28 w Koszalinie, jest rejestracja telefoniczna za pomocą całodobowej infolinii INFOMEDIC 800-133-773, 94-340-67-12 w dniach 19 - 23 września 2011. Informacje dostępne są również na portalu internetowym www.infomedic.pl