Please update your Flash Player to view content.

Program

Program Bezpłatnych Badań Neurorozwojowych dla Dzieci - Druga edycja 2011
karolina program

Zdrowie dziecka i jego prawidłowy rozwój to priorytet dla każdego rodzica.
Zakład Opieki Zdrowotnej Norman już drugi raz w tym roku organizuje tygodniową akcję profilaktyczną, której celem jest bezpłatne badanie dzieci do trzeciego roku życia, zorientowane na ocenę rozwoju psychomotorycznego.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pierwszą edycją programu, postanowiliśmy powtórzyć go i zaproponować jego drugą edycję w roku 2011.
Pierwszy rok życia jest najbardziej intensywnym okresem rozwoju u człowieka. W tym czasie dziecko zdobywa szereg umiejętności, które odpowiednio skoordynowane, pozwolą na stopniowe usamodzielnienie się. Każde dziecko rozwija się we właściwym dla siebie tempie i nie zawsze drobne opóźnienie świadczy o współistniejących nieprawidłowościach. Oceną stopnia zaawansowania motorycznego u noworodka i niemowlęcia zajmują się m.in. terapeuci neurorozwojowi, których zadaniem jest wyznaczenie granicy między normą, a już istniejącym zaburzeniem.
Zdając sobie sprawę jak ciężko jest obiektywnie ocenić własne dziecko, pragniemy zaprosić Państwa w dniach 26 - 30 września 2011, w godzinach od 15.00 do 17.00, na bezpłatną konsultację ze współpracującymi z nami fizjoterapeutami.
Warunkiem uczestnictwa w programie, który będzie realizowany w siedzibie ZOZ Norman przy ul. Pomorskiej 28 w Koszalinie, jest rejestracja telefoniczna za pomocą całodobowej infolinii INFOMEDIC 800-133-773, 94-340-67-12 w dniach 19 - 23 września 2011. Informacje dostępne są również na portalu internetowym www.infomedic.pl

Nowości

Po udarze chciała umrzeć. Dziś pomaga innym...

 

 

Po udarze mózgu chciała umrzeć. Dziś pomaga innym dotkniętym tą chorobą...

Więcej…

Alek kiedyś był zdrowy...

terapia alka

 

Alek kiedyś był zdrowy. Dokładnie do 6 miesiąca życia. To właśnie wtedy uderzył swoją malutką główką o twarde podłoże wypadając z potrąconego przez samochód wózkeczka. Wszystko stało się na pasach dla pieszych.

 

Więcej…

Udar mózgu to nie koniec...

Więcej…

Nasze Turnusy Usługą Roku 2014!

turnusy usluga roku

 

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne Usługą Roku 2014 :)

Więcej…

Logopeda w Centrum Norman

 

Gabinet Logopedyczny

 

Już otwarty! Nowoczesny gabinet Logopedyczny... 

 

Więcej…

Panie Prezydencie jesteśmy z Panem

monika

 

Jednym z najważniejszych pytań w życiu jest to: Co robisz dla innych?

Więcej…

Podziękowania od rodziców Lenki

angelman

 

Serdeczne podziękowania za cudowne podejście do naszej wyjątkowej dziewczynki:)

Więcej…

Badanie USG w Centrum Norman

USG w Centrum Norman. Zapraszamy na badania diagnostyczne nowoczesnym urządzeniem ultrasonograficznym.

 

usg1

 

Więcej…

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci oraz Dorosłych w Centrum Norman zostały nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014 w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Więcej…

Złoty Denar dla Centrum NORMAN!

Dziękujemy ogromnie za to, że tak bardzo doceniacie naszą pracę nad Waszym zdrowiem. Takie chwile dodają skrzydeł! Dziękujemy.

 

denar

Newsletter