Please update your Flash Player to view content.

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman

 

ODWIEDŹ NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

http://normanrehabilitation.com

 

nowa strona

Drodzy Państwo, w związku z tym, iż od ponad 23 lat doskonalimy się w rehabilitacji oraz opiece zdrowotnej, nastał czas, kiedy udoskonalić należy także stronę internetową. Z myślą o tym, by mieli Państwo dostęp do najważniejszych informacji w jeszcze łatwiejszy sposób oddajemy do użytku nową wersję witryny pod adresem http://normanrehabilitation.com. Zachęcamy do odwiedzenia.

 

www.normanrehabilitation.com 

 

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman to dwie współpracujące ze sobą placówki:

                                                       

budynek-05-m

Zakład Opieki Zdrowotnej Norman, który prowadzi stałą całoroczną rehabilitację na zasadzie indywidualnej terapii w formie ambulatoryjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konsultacje i specjalistyczne wizyty lekarskie z zakresu ortopedii.

 

 

oraz

 

 

Ośrodek Rehabilitacji Norman, w którym przyjmowani są pacjenci na zasadach turnusowych i korzystają z codziennych, kilkugodzinnych zajęć indywidualnych, między innymi z wykorzystaniem oryginalnego urządzenia Pająk.W obu działalnościach terapia dotyczy metod rehabilitacji, takich jak: NDT Bobath, PNF, McKenzie, Cyriax, terapia manualna, laseroterapia.

 

budynek-04-m

W obu placówkach wykonywane są masaże lecznicze, sportowe i relaksacyjne oraz przeprowadzane procedury kinezjotapingu oraz gipsowania terapeutycznego.

Terapeuci ZOZ Norman i Ośrodka Rehabilitacji Norman najczęściej zajmują się pacjentami z problemami pourazowymi oraz pooperacyjnymi, z różnego rodzaju dysfunkcjami narządu ruchu, pacjentami z bólami stawów, bólami kręgosłupa, pacjentami z problemami neurologicznymi, z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, stwardnieniem rozsianym, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz po udarach mózgu. Terapeuci Centrum Norman zajmują się terapią ruchową, usprawnianiem leczniczym i profilaktyką wad postawy, terapią skolioz, płaskostopiem.

Sale rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt wraz z unikalnym i popularnym już na całym świecie urządzeniem PAJĄK, którego jesteśmy twórcami i jedynymi właścicielami patentu. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów posiadających certyfikaty. Mamy ponad osiemnastoletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowej rehabilitacji pacjentów z dysfunkcją narządu ruchu i tysiące godzin przeprowadzonej terapii, którą świadczymy dla pacjentów z Polski i zagranicy.

 

Nowości

Po udarze chciała umrzeć. Dziś pomaga innym...

 

 

Po udarze mózgu chciała umrzeć. Dziś pomaga innym dotkniętym tą chorobą...

Więcej…

Alek kiedyś był zdrowy...

terapia alka

 

Alek kiedyś był zdrowy. Dokładnie do 6 miesiąca życia. To właśnie wtedy uderzył swoją malutką główką o twarde podłoże wypadając z potrąconego przez samochód wózkeczka. Wszystko stało się na pasach dla pieszych.

 

Więcej…

Udar mózgu to nie koniec...

Więcej…

Nasze Turnusy Usługą Roku 2014!

turnusy usluga roku

 

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne Usługą Roku 2014 :)

Więcej…

Logopeda w Centrum Norman

 

Gabinet Logopedyczny

 

Już otwarty! Nowoczesny gabinet Logopedyczny... 

 

Więcej…

Panie Prezydencie jesteśmy z Panem

monika

 

Jednym z najważniejszych pytań w życiu jest to: Co robisz dla innych?

Więcej…

Podziękowania od rodziców Lenki

angelman

 

Serdeczne podziękowania za cudowne podejście do naszej wyjątkowej dziewczynki:)

Więcej…

Badanie USG w Centrum Norman

USG w Centrum Norman. Zapraszamy na badania diagnostyczne nowoczesnym urządzeniem ultrasonograficznym.

 

usg1

 

Więcej…

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci oraz Dorosłych w Centrum Norman zostały nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014 w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Więcej…

Złoty Denar dla Centrum NORMAN!

Dziękujemy ogromnie za to, że tak bardzo doceniacie naszą pracę nad Waszym zdrowiem. Takie chwile dodają skrzydeł! Dziękujemy.

 

denar

Newsletter