Please update your Flash Player to view content.

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman

 

ODWIEDŹ NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

http://normanrehabilitation.com

 

nowa strona

Drodzy Państwo, w związku z tym, iż od ponad 23 lat doskonalimy się w rehabilitacji oraz opiece zdrowotnej, nastał czas, kiedy udoskonalić należy także stronę internetową. Z myślą o tym, by mieli Państwo dostęp do najważniejszych informacji w jeszcze łatwiejszy sposób oddajemy do użytku nową wersję witryny pod adresem http://normanrehabilitation.com. Zachęcamy do odwiedzenia.

 

www.normanrehabilitation.com 

 

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Norman to dwie współpracujące ze sobą placówki:

                                                       

budynek-05-m

Zakład Opieki Zdrowotnej Norman, który prowadzi stałą całoroczną rehabilitację na zasadzie indywidualnej terapii w formie ambulatoryjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konsultacje i specjalistyczne wizyty lekarskie z zakresu ortopedii.

 

 

oraz

 

 

Ośrodek Rehabilitacji Norman, w którym przyjmowani są pacjenci na zasadach turnusowych i korzystają z codziennych, kilkugodzinnych zajęć indywidualnych, między innymi z wykorzystaniem oryginalnego urządzenia Pająk.W obu działalnościach terapia dotyczy metod rehabilitacji, takich jak: NDT Bobath, PNF, McKenzie, Cyriax, terapia manualna, laseroterapia.

 

budynek-04-m

W obu placówkach wykonywane są masaże lecznicze, sportowe i relaksacyjne oraz przeprowadzane procedury kinezjotapingu oraz gipsowania terapeutycznego.

Terapeuci ZOZ Norman i Ośrodka Rehabilitacji Norman najczęściej zajmują się pacjentami z problemami pourazowymi oraz pooperacyjnymi, z różnego rodzaju dysfunkcjami narządu ruchu, pacjentami z bólami stawów, bólami kręgosłupa, pacjentami z problemami neurologicznymi, z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, stwardnieniem rozsianym, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz po udarach mózgu. Terapeuci Centrum Norman zajmują się terapią ruchową, usprawnianiem leczniczym i profilaktyką wad postawy, terapią skolioz, płaskostopiem.

Sale rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt wraz z unikalnym i popularnym już na całym świecie urządzeniem PAJĄK, którego jesteśmy twórcami i jedynymi właścicielami patentu. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów posiadających certyfikaty. Mamy ponad osiemnastoletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowej rehabilitacji pacjentów z dysfunkcją narządu ruchu i tysiące godzin przeprowadzonej terapii, którą świadczymy dla pacjentów z Polski i zagranicy.

 

Usługa roku

thumb_usuga_roku_2008_stat_met1

Statuetka Usługa Roku 2008 została nadana - Centrum NORMAN - laureatowi konkursu  organizowanego przez Prezesa Rady Środkowopomorskiej Naczelnej Organizacji Technicznej pod Patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego. Nasze usługi medyczno- rehabilitacyjne zostały nagrodzone za jakość i innowacyjność.

Położenie

Centrum Rehabilitacyjne Norman umiejscowione jest w sąsiedztwie pięknego lasu. Obszar ten jest jednym z najpiękniejszych w Koszalinie. Od Centrum Rehabilitacyjnego do lasu jest około 800 metrów. Przy jego wejściu jest wiele szlaków turystycznych, z których chętnie korzystają rodzice wraz z dziećmi. W słoneczną pogodę, z okolicy Centrum Rehabilitacyjnego widać jezioro Jamno i morze Bałtyckie.

 

Najbliżej Centrum Rehabilitacyjnego jest:

  • fryzjer, 
  • solarium (około 80 metrów),
  • kościół katolicki (około 80 metrów),
  • sklepy spożywcze (około 100 metrów Biedronka), dalej Netto, Lidl, Sano,
  • przystanek autobusowy (około 200 metrów), komunikacja miejska do dowolnego miejsca w centrum Koszalina oraz komunikacja podmiejska z miejscowością nadmorską (Mielno),
  • Zakład Opieki Zdrowotnej „NORMAN” – przy ul.Pomorskiej, (około 600m), gdzie świadczone są ambulatoryjne usługi rehabilitacyjne,
  • poczta (około 800 metrów),
  • duże centrum handlowe " Galeria EMKA" (niecałe 2000 metrów), gdzie jest bank, bankomaty, kantor wymiany walut, apteka czynna 24 godziny, duży sklep spożywczy, oraz liczne sklepy wielobranżowe. Propozycją dla dzieci jest plac zabaw Eldorado z suchym basenem i wieloma innymi atrakcjami.

Mapy

Firma NORMAN

 ul. Pomorska 28
75 - 393 Koszalin,
POLAND

tel. /fax : 0 94 341 43 21
mobile 0 603 201 757

e -mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

budynek-05-m

ZOZ NORMAN
ul. Pomorska 28
75 - 393 Koszalin,
POLAND REJESTRACJA TELEFONICZNA
tel. /fax : 0 94 34 74 900
mobile +48 603 201 757
czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 do 18.00
e -mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Wyświetl większą mapę
 

budynek-01-m 

CENTRUM MEDYCZNO REHABILITACYJNE NORMAN
ul. Prosta 11A
75 - 393 Koszalin,
POLAND
tel. /fax : 0 94 341 43 21
mobile +48 603 201 757
e -mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wyświetl większą mapę

Reprezentanci

Representatives / Representantes / Rappresentate

Leticia Medina Pacheco D.D.S.
Roberto A. Pacheco D.D.S

 

U.S.A. Phone (805) 687-1106 Office (805) 637-3609 Cellular
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lasolicitud para terapia puede ser llenada por el padre o tutor delpaciente, o bien si necesita asistencia puede contactar a:
Dra. Leticia M. Pacheco DDS
Dr. Roberto A. Pacheco DDS
Representantes bilingües del Centro Norman en Estados Unidos, España y Latinoamérica.?
Tel. en Santa Barbara, California
(805) 687-1106 Consultorio
(805) 637-3609 Celular

pachecos_kadr_copy

 


 

ANSPRECHPARTNAR in Deutsch
Zu Therapieinhalt, Therapieablauf und sonstige Besonderheiten sowie Antragsformalitaten

 

Diana Bindrum
Tel: 089/30778404
Mobil: 0162/2789929
Fax: 089/30778405

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


potkanska

W sprawie POMOCY W FINANSOWANIU TERAPII DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH napisz do mnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowości

Po udarze chciała umrzeć. Dziś pomaga innym...

 

 

Po udarze mózgu chciała umrzeć. Dziś pomaga innym dotkniętym tą chorobą...

Więcej…

Alek kiedyś był zdrowy...

terapia alka

 

Alek kiedyś był zdrowy. Dokładnie do 6 miesiąca życia. To właśnie wtedy uderzył swoją malutką główką o twarde podłoże wypadając z potrąconego przez samochód wózkeczka. Wszystko stało się na pasach dla pieszych.

 

Więcej…

Udar mózgu to nie koniec...

Więcej…

Nasze Turnusy Usługą Roku 2014!

turnusy usluga roku

 

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne Usługą Roku 2014 :)

Więcej…

Logopeda w Centrum Norman

 

Gabinet Logopedyczny

 

Już otwarty! Nowoczesny gabinet Logopedyczny... 

 

Więcej…

Panie Prezydencie jesteśmy z Panem

monika

 

Jednym z najważniejszych pytań w życiu jest to: Co robisz dla innych?

Więcej…

Podziękowania od rodziców Lenki

angelman

 

Serdeczne podziękowania za cudowne podejście do naszej wyjątkowej dziewczynki:)

Więcej…

Badanie USG w Centrum Norman

USG w Centrum Norman. Zapraszamy na badania diagnostyczne nowoczesnym urządzeniem ultrasonograficznym.

 

usg1

 

Więcej…

Nasze Turnusy Rehabilitacyjne nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014

Turnusy Rehabilitacyjne dla Dzieci oraz Dorosłych w Centrum Norman zostały nominowane do nagrody w kategorii Usługa Roku 2014 w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Więcej…

Złoty Denar dla Centrum NORMAN!

Dziękujemy ogromnie za to, że tak bardzo doceniacie naszą pracę nad Waszym zdrowiem. Takie chwile dodają skrzydeł! Dziękujemy.

 

denar

Newsletter