Please update your Flash Player to view content.

We host

We have 167 guests and no members online

Search

Alek kiedyś był zdrowy...

terapia alka

 

Alek kiedyś był zdrowy. Dokładnie do 6 miesiąca życia. To właśnie wtedy uderzył swoją malutką główką o twarde podłoże wypadając z potrąconego przez samochód wózkeczka. Wszystko stało się na pasach dla pieszych.

 

 

Od tamtej pory toczy się codzienna, nieustanna walka o lepszy komfort życia zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Wymaga to wyjątkowego poświęcenia i determinacji, bo życie już nigdy nie będzie wyglądało tak samo...

 

To właśnie dlatego Mama Alka przyjechała do naszego ośrodka.

 

"Walka o rozwój dziecka niepełnosprawnego to ciągłe poszukiwanie nowych terapii i stała stymulacja. Na sukces zawsze pracuje sztab ludzi. Przez ostatnie dwa tygodnie testowaliśmy PAJĄKA, w Centrum Rehabilitacyjnym NORMAN w Koszalinie. I wiecie co? Powalczymy o niego dla naszych Koochanych Bo z pewnością przyda się niejednemu maluchowi." - Joanna Palica, Mama Alka.

 

Pani Joanna jest założycielką fundacji Koocham i wraz z setkami wolontariuszy i partnerami buduje przedszkole terapeutyczne własnie dla takich dzieci jak jej synek. Wszystko po to, by rodzice, którzy znajdą się w podobnej sytuacji nie mieli już problemu z posłaniem dziecka do przedszkola. Jak wspomniała Pani Joanna, nie ma w Polsce przedszkola, które w 100% sprostałoby wymaganiom dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

 

Trzymanie kciuków za sukces już nie wystarcza. Jeżeli są osoby, które chcą pomóc w budowie przedszkola warto kliknąć i przeczytać poniższy tekst:

 

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC